O mnie

Od 20 lat (1994) jestem ordynatorem oddziału ortopedii. Odział, w którym pracuję specjalizuje się w kompleksowym leczeniu złamań i zwichnięć kości i stawów oraz leczeniu powikłań po złamaniach. Ponadto w oddziale szpitalnym schorzeń ortopedycznych, wykonuję: artroskopie stawu kolanowego, endoprotezy stawu biodrowego i kolanowego oraz leczenie innych schorzeń ortopedycznych w obrębie narządów ruchu.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego - odział zachodniopomorski i oddział wielkopolski.

Byłem kierownikiem specjalizacji siedmiu lekarzy, z czego pięciu uzyskało tytuł specjalisty II stopnia. Obecnie w oddziale specjalizuje się jeden lekarz, którego jestem kierownikiem specjalizacji.

Jako przewodniczący komitetu organizacyjnego zorganizowałem dwie konferencje naukowo-szkoleniowe Ortopedów Wojska Polskiego (1997, 2014). Konferencje mają zasięg ogólnopolski.

Moje zainteresowania to: muzyka, samochody i języki obce (komunikuję się bez trudności w językach: francuski, rosyjski i niemiecki).